ADRESS

Alvestaglass AB
Verkstadsgatan 5
352 46 Växjö

Fakturaadress: (obs enbart fakturor)
Kund-ID GTR1012
FE 120
105 69 Stockholm

Tel: 0470-72 91 78
info@alvestaglass.se
Org: 556740-7050

KONTOR

VD
Richard Hertvig
0708-86 94 44
richard@alvestaglass.se

Fabrik/Export/Logistik
Dan Isaksson
0708-88 01 88
dan@alvestaglass.se

Koordinator
Josefin Lindell
0709-85 37 36
josefin@alvestaglass.se

Marknadsansvarig
Jenna Susman
0708-94 60 44
jenna@lohilo.com

Ekonomichef
Niclas Blomström
0732-30 78 96
niclas@alvestaglass.se

Ekonomiassistent
Annie Steen
073-533 06 12
annie@alvestaglass.se

Kvalitetschef
Roger Södervall
0761-87 12 00
roger@alvestaglass.se

Fabrikschef
Erik Isaksson
0765-55 99 19
erik@alvestaglass.se

REGIONCHEFER

Regionchef Stockholm
Alexander Östblom
0709-93 99 90
alex@alvestaglass.se

Per Rådvall
0708-60 64 44
per@alvestaglass.se

Regionchef Göteborg
Stefan Halvarsson
0721-90 44 44
stefan@alvestaglass.se

Regionchef Malmö
Magnus Bergqvist
0708-93 94 44
magnus@alvestaglass.se

SKRIV TILL OSS

Kontakt

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Kontakta oss
Följ oss på Facebook